אסטרטגיה שיווקית

במסגרת החמש של Kineret BDC כאשר מגיעים לשלב בניית אסטרטגיה שיווקית קיימת הפרדה בין שיווק ידיים לבין שיווק רגליים שיפורטו בהמשך. הפיצול נוצר כתוצאה מהניסיון בעבודה עם בעלי עסקים שונים, במיוחד לאחר אבחנה כי יש לרוב חיבור לסוג שיווק אחד יותר מהאחר ומציאת פתרונות אפשריים עבור סוג השיווק השני.

תכנית שיווקית מלאה כוללת את שני הצדדים והם חובה בכל מערך קיים או מתוכנן לעמידה ביעדים הרצויים.

i07

אסטרטגיה שיווקית נבנית בזכות הידע שנאסף על קהל הידע, חקר השוק והמוצרים / חבילות שנוצרו בהתאם לקונספט והייחודיות של העסק.

בכדי שהפעולות אותן אנו מתכננים יפיקו את המקסימום, יש לוודא שאכן החלק הראשון של התהליך נעשה על הצד הטוב ביותר.

שיווק ידיים

שיווק ידיים משמעותותוכן (כתיבה, תמונות, וידאו וכו') בכל אופן וצורה לשיווק אונליין ולשיווק אופליין.
שיווק אונליין – אתר אינטרנט, רשתות חברתיות, מאמרים, בלוג, דפי נחיתה וכדומה.
שיווק אופליין – קטלוג, ברושור, גלויה, מצגות, מוצרי קד"מ ועוד

התוכן בנוי משני פרמטרים: קופירייטינג וקריאייטיב = כתיבה יצירתית.

השילוב בין השניים ייצור תוכן מעניין ובעל מסר מובן לכל קורא. בנוסף, כתיבת התוכן תהיה מותאמת למיתוג בכל מקום בו מפרסמים את העסק, באם חוברת מודפסת, אתר אינטרנט, עיצוב דף עסקי ועוד.

ריבוי הידע בעולם כיום דורש הכנה מדויקת של התוכן הרצוי, בכדי להיות כמה שיותר קרוב לצרכי הלקוח במקביל למסרים של העסק.

שיווק אונליין כולל בתוכו את האינטרנט, הרשתות החברתיות והדיוור האלקטרוני. ליצירת הוויראליות המקסימלית, יש לשלב בין שלושת הפרמטרים הנ"ל באופן קבוע ללא יוצא מן הכלל. העברת המידע שנוצרת בזכות השיווק בכל המערכות באופן מושכל ומתוכנן הוא זה שיתרום להיכרות וחיזוק המותג.

שיווק אופליין מאגד בתוכו גם את הנראות העסקית וגם מאפשר להמשיך את הקשר באם נוצרה פגישה בין הצדדים ואם לא.

i08

שיווק רגליים

האינטרנט והעולם הדיגיטלי הפך להיות משמעותי ומוביל בכל הקשור במהלכים שיווקיים, אך הקשר הבין אישי ובניית האמון לטווח הארוך יכולה להיות מאוד משמעותית לכל עסק ופעולות אלו נעשות בעבודת רגליים באופנים שונים ומגוונים.

  • נטוורקינג – בייחוד לבעלי עסקים קטנים בינוניים, יצירת הקשרים העסקיים תורמת רבות ליצירת בסיס ותשתית לשיווק העסק, המחויבות הנוצרת בעקבות ההיכרות האישית והאפשרויות הנפתחות לשיתופי פעולה הופכות את הקולגות לאנשי השיווק עבור העסק להפניות איכותיות ומניבות.
  • כנסים ותערוכות מקצועיים – איגוד של הרבה בעלי מקצוע מאותו התחום עם פוטנציאל עצום לשיתופי פעולה וללקוחות חדשים. נדרשת הכנה מדויקת של ההצגה העצמית והנראות העסקית כי לרוב הזמן לאינטראקציה הוא קצר מאוד וחשוב להיות מוכנים.
  • פגישות עסקיות עם קולגות / לקוחות פוטנציאלים – אלו הפגישות החשובות ביותר לבעל העסק אשר יקבעו באם תיסגר עסקה ויש להבין את התהליך ולשקול כל צעד.
  • הרצאות וסדנאות – בזכות עמידה מול קהל והצגת היכולות המקצועיות, נפתחות אפשרויות רבות לקהל לקוחות בזמן קצר. פרזנטציה מרשימה ומדויקת במקביל ליצירת המשכיות תניב את המרב מהפעילות הזו.

כמובן שיש דרכים נוספות רבות לשיווק העסק ובניית האסטרטגיה והיא חייבת להיות מותאמת לאופי העסק והקונספט.

מה שנותר עכשיו זה – להתחיל… בהצלחה!

03-6295112

נשמח להישאר בקשר:

office@kineretbdc.com

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

EnglishIsrael