הרצאות וסדנאות

Kineret BDC

06

ההרצאות והסדנאות מתאימות לבעלי עסקים בכל שלב בעסק, החל מעסקים בשלבי ההקמה הראשונים, עצמאיים, ועסקים קטנים ובינוניים.

מטרת ההרצאות היא לקדם ולפתח את החשיבה העסקית לכיוונים חדשים בשילוב עם הכוונה להיכרות מקיפה עם קהל היעד והתאמת העסק לצרכי הלקוח, לבניית תשתית יציבה של העסק לאורך זמן.

האבולוציה של העסק

ההרצאה תעבור יחד עם הקהל את השלבים האבולוציוניים של העסק. החל מפיתוח העסק (הגדרת קהל יעד, חקירתו, בניית המוצרים), דרך האסטרטגיות השונות של השיווק, בניית אתר והקידום ברשת ולסיום – הרשתות החברתיות. המשתתפים יוכלו לבחון את עצמם בכל אחד מהשלבים ולראות היכן הם נמצאים והאם יש פערים אשר עליהם להשלים.

בכל שלב יינתנו המלצות ו- עשה / אל תעשה להתפתחות טובה לטווח הארוך.

הגדרת קהלי יעד

נושא זה הוא הבסיס לכל עסק, ומטרתו להיות מכוונים ולדייק בפלטפורמות השיווקיות השונות בטרם ההשקעה הכספית. הכוונה והדרכה – כיצד נעשה פילוח לקהלי היעד הרצויים עבור העסק ומהם הפרמטרים על פיהם נעשה הפילוח. אפיון של כל אחד מקהלי היעד והגדרת הצרכים אשר אינם קשורים לעסק. ההרצאה תלווה בדוגמאות לתמוך בחומר התיאורטי להמשך עבודה עצמית.

חקירת קהלי יעד

הפלטפורמות השונות אשר בהן ניתן ללכוד את תשומת הלב של קהלי היעד דורשות את הבנתן. בהרצאה נלמד כיצד לבצע מחקר שטח רחב ובחינת האפשרויות השונות כגון מדיה, שיווק ישיר, פרסומים ועוד. נבחן מהן אפשרויות החקירה וכיצד נתאים את המוצר / השירות והחזון של העסק לממצאי השטח. נלמד לבדוק כיצד משווקים המתחרים לקהלי היעד ומה נעשה ע"י הקולגות עם המוצרים המשלימים למוצרי העסק.

הרצאה זו נותנת את נקודת ההתחלה לשיווק ממוקד מטרה ותוצאות.

מציאת ייחודיות העסק

כל בעל עסק רוצה להיות במקום אשר בו יש לו משהו שלאף אחד אחר אין, אך רוב בתי העסק מציעים מוצרים / שירותים מוכרים. העבודה למציאת הייחודיות עלולה לקחת זמן ויש להיות סבלניים, מציאת הייחודיות חשובה ואף הכרחית על מנת להגיע למטרה והיא – להביא את הלקוח אלינו לפני שיגיע למתחרים.

מהן האפשרויות אשר עומדות בפנינו למציאת הייחודיות? מהי הדרך להגדיר את העסק כך שהצד השני יתרשם כי הוא הגיע לעסק אשר נבדל מאחרים? ויקבל את הערך המוסף לעומת המתחרים?

07

נראות עסקית – מהנייר ועד העניבה

נראות המוצר, כאשר ברוב המקרים המוצר – הוא בעל העסק, חשובה מאד. מרבית הלקוחות קונים עם העיניים בשלב הראשון ולאחריו נבדקת המקצועיות והתוכן. כמו כן, קיימת הזדהות ויזואלית עם נותן השירות ולכן קיימת חשיבות עליונה למראה הנכון ומה אנו משדרים כלפי חוץ.

וכן, נראות עסקית כתובה, כיצד להגיש מסמכים עסקיים והצעות מחיר – הכוונות והמלצות כיצד ניתן ליצור מסמך שיווקי מתוך כל מסמך אשר מוגש ללקוח פוטנציאלי או קולגה לצורך שיתופי פעולה.

אסטרטגיות שיווקיות

לכל עסק יש את הייחודיות והתכונות הבולטות בו אשר בזכותן מגיעים הלקוחות וגם נשארים לאורך זמן. לאחר בחינת נקודות החוזק של כל עסק נלמד כיצד לתכנן את האסטרטגיות השיווקיות בפלטפורמות השונות ובהתאם לתקציב המוקדש לכך.

נבחן מהן האפשרויות השיווקיות אשר מצויות וכיצד לתעל את החזקות של העסק לשיווק אפקטיבי, מתוך האפשרויות – נטוורקינג, רשתות חברתיות, שיווק פה לאוזן, כנסים ועוד.

נעבור על ארגז הכלים אשר יש להכינו לקראת שיווק לפלטפורמות השונות והמלצות לחלוקת זמן לכל אחת מהאפשרויות.

שיווק – חוויה – מחוייבות

השיווק בעסק בנוי מרבדים שונים ופעולות שונות המקדמות את העסק ותורמות לקידום שלו גם בפן האינטרנטי וגם בפן האישי. אנשי השיווק והמכירה החשובים ביותר לכל חברה הם האנשים העובדים בה. אם פעם עסק נבחן ברמת המקצועיות, היום הבחינה היא בשירות ובחוויה שאנחנו משאירים אצל הלקוח.

החשיבות של השירות והחוויה גדולה ביותר, אנחנו יוצרים אצל הלקוח נאמנות ומחויבות כאשר הוא מרגיש קרוב אלינו וכך ניתן להעמיק את הקשר לעתיד הקרוב והרחוק גם יחד.

פעמים רבות קיימות אינטראקציות שנוצרות בזכות מקרים שונים של מפגשים אקראיים או מכוונים אשר מזמנים קשרים עסקיים ושיתופי פעולה פוטנציאלים והמקסום של כל הזדמנות משמעותי.

במהלך ההרצאה יינתנו כלים ודוגמאות להבנה ראשונית של יצירת מחויבות על ידי שירות ייחודי וחוויה ובשילוב עם המשתתפים.

הרצאות נוספות

ניהול זמן – האקטיבי והאפקטיבי

ניהול זמן הוא בעל משמעות רבה להתקדמות אפקטיבית של העסק, המשימות הרבות והתפקידים אשר אנו ממלאים כבעלי עסקים, מצריכות הבנה וארגון כיצד לסדר את המטלות השונות. כמו כן, יש חשיבות רבה לעלות – תועלת של כל מוצר בעסק, שימוש מקסימלי במשאבי העסק ותכנון ממוקד כיצד לגשר על המשאבים החסרים בעסק.

רישות עסקי – נטוורקינג

שיווק מפה לאוזן הוא השיווק אשר מביא את ההזדמנויות העסקיות המשמעותיות ביותר לקראת סגירת עסקה וחלק מהשיווק הוא פעילות נטוורקינג קבועה. בהרצאה זו הדרכה מפורטת וממוקדת תוצאות להרחבת הרשת העסקית באופנים השונים להשגת לקוחות ושיתופי פעולה.

הצגת המושג נטוורקינג ומה חשיבות הנטוורקינג לכל עסק
המלצות להצגה עצמית
הנטוורקינג ככלי לשיווק עצמי
כיצד להתכונן לנטוורקינג ומהן הפעילויות העוקבות הרצויות

דגשים:
כל נושא יכול להיות כסדנה אינטראקטיבית עם המשתתפים
הסדנאות יותאמו למספר המשתתפים ולתחום העיסוק

אשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה או בקשה,
כנרת אייזנברג
Kineret BDC – פיתוח עסקי יוצר מן הכלל

03-6295112

נשמח להישאר בקשר:

office@kineretbdc.com

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

EnglishIsrael