מיתוג עסקי

על כוס בירה בבר השכונתי

i12

בעולם של תחרות וחדשנות יום יומית, כאשר לעיתים השינויים קורים בכל שעה, קיימת ציפייה מכל בעל עסק, קטן כגדול, להתאים את עצמו לשינויים ולהכיר אותם. הלקוח רוצה לדעת שבכל רגע הספק שלו ידע מה הכי טוב בשבילו ויעשה עבורו את הנדרש בלי כל מאמץ מצידו.

עקב ריבוי עסקים, השירות היום הוא בעל ערך עליון, לעיתים אף יותר מהמחיר. השירות יקבע באם הלקוח יבחר בבעל עסק זה או אחר, ואף יהיה מוכן לשלם יותר. ההבנה שעומד לרשותך בעל מקצוע אמין אשר יכול לתת את הפיתרון בצורה נעימה ובטוחה, יביא את העסקה אלינו ולא אל הקולגות שלנו.

אנחנו מעידים על עצמינו כנותני שירות מעולים, אך כך גם הקולגות שלנו. על לכן חשוב ליצור קונספט ייחודי אשר בזכותו הלקוחות הפוטנציאלים שלנו יגיעו אלינו והחיבור יהיה נכון וממוקד. כאשר יש הנאה וסיפוק מעבודה עם הלקוח, התוצאות יהיו טובות, והלקוח המרוצה יביא איתו לקוחות נוספים.

הייחודיות שלנו יכולה לבלוט בצורות שונות וחשוב למתג את עצמינו כך ש"נמגט" אלינו את הלקוחות הנכונים עבור שני הצדדים. ואיך נעשה זאת – הפעולה המקדימה אשר חשוב לעשות לפני בניית הקונספט הייחודי, היא הגדרת קהל היעד, פילוחו והבנת הצרכים שלו.

להלן דוגמא אשר תמחיש את העניין: עו"ד לדיני משפחה וגירושין אשר גר בת"א – לפי הסטטיסטיקה, כיום אחוז הגירושין הגבוה ביותר הוא בת"א, נשמע פשוט וקל עבור העו"ד הזה כי ההנחה שיש לו עבודה רבה, אך האם כך? עו"ד טוב לא מוצאים כיום בדפי זהב או באינטרנט, אלא בעיקר דרך משפחה ומכרים, לכן חשוב להיות חשופים לכמה שיותר אנשי קשר, על מנת להיות במחשבה וגם בנייד של מי ששמע על מכר אשר עומד בפני גירושין.

הגירושין בת"א קורים בגיל מוקדם יחסית וההכוונה תהיה, שגילאי 30-40 הם קהל היעד של אותו עו"ד. יש לבדוק איפה ניתן למצוא את קהל היעד ומתי. להלן אפשרות אחת: מי שחושב להתגרש ייקחו אותו חבריו לבר השכונתי לשתות בירה על מנת להשכיח קצת את המציאות, ואם עו"ד לדיני משפחה יושב ממש בכסא ליד, יהיה אוזן קשבת וייתן עצה טובה, ייתכן שהוא גם זה שילווה את המתגרש הפוטנציאל בתהליך. באם העו"ד רוצה למתג את עצמו כחבר לעת צרה של המתגרשים, זו אחת מהאפשרויות עבורו למצוא את הלקוחות שלו. יעלה המשפט – "אבל אני עו"ד מכובד! אני לא יושב בברים על מנת לקבל לקוחות." ייתכן ועבור עו"ד אחר, צורת שיווק זו לא תתאים, אבל ייתכן שלאחרים כן, כל אחד והדרך שלו.

אני חוזרת ומדגישה שוב, יש חשיבות גבוהה להגדרת קהל היעד אשר השירות שלי יהיה הכי טוב עבורו ועבור הצרכים שלו, גם אם אחד הצרכים זה כוס בירה בבר השכונתי לשכוח את צרות היום.

ללמידה על מיתוג עצמי והגדרת קהל היעד של העסק שלך, ניתן ליצור קשר לקביעת פגישת ייעוץ.

03-6295112

נשמח להישאר בקשר:

office@kineretbdc.com

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

EnglishIsrael