רשתות חברתיות

למי ולמה?

הזמן קצר והמלאכה מרובה, הביטוי בהחלט נכון בכל מה הקשור לרשתות החברתיות – צריך להשקיע זמן. רכישת המיומנות וההשקעה ביצירת התשתית ההתחלתית גבוהה ועם זאת, משתלמת לטווח הארוך.

האפשרויות של הרשתות החברתיות הן בלתי נדלות, ולעיתים יש הרגשה שנשאבים לתוך המערבולת הקיימת בלי האפשרות לצאת ממנה. יש לבדוק לפני ההתמסרות לכל אחת מהרשתות מה היא מציעה ומה זמן ההשקעה הדרוש לקבלת התוצאות הרצויות.

ופה מגיעה השאלה – אילו מהרשתות החברתיות מתאימות לעסק שלי? לכל תחום יש המלצות שונות.

ננסה למפות עבורכם את הרשתות הפופולאריות, על מנת שתוכלו לבחור מי מהן המתאימות ביותר עבורכם. להלן הסבר קצר:

לינקדאין – רשת עסקית אשר בסיסה באנגלית. הרשת פופולארית מאוד בצפון אמריקה ואירופה. בישראל הרשת פופולארית בקרב אנשי ההייטק, טכנולוגיה, משאבי אנוש, מחפשי עבודה ואנשי עסקים בתחומים שונים.

למי מומלץ: לכל מי שהעסק עם אוריינטציה בינלאומית, תחום הפיננסים, יועצים, תיירות, מסחרי, טכנולוגיה ודומיהם.
למי פחות מומלץ: בעלי עסקים מתחום הטיפול והרוח

פייסבוק – הרשת החברתית הגדולה בעולם ועם הוויראליות הגבוהה בעולם, ובהחלט המובילה בישראל. ניתן לבחור בין אנגלית, עברית ושפות שונות להתנהלות.
למי מומלץ: לכל העסקים הפונים ישירות ללקוח הסופי ולנוכחות וחשיפה ברשת.
למי פחות מומלץ: בעלי משרות בכירות, תחום הפיננסים וכדומה

i10

גוגל+ – רשת חברתית / עסקית חדשה של גוגל והסיבה העיקרית להיות חלק ממנה, היא בעיקר בזכות המילה "גוגל". פרופיל ופעילות יכולים לעזור מאוד לקידום העסק והאתר למי שיש. ניתן לבחור בין אנגלית, עברית ושפות שונות להתנהלות.
למי מומלץ: לכל מי שחשוב לו הקידום בגוגל, כלומר – מומלץ לפחות לפתוח פרופיל עם כל המידע הרצוי

טוויטר – רשת חברתית העובדת על הודעות קצרות. בעיקר בצפון אמריקה ובאירופה משתמשים רבים. זו רשת אשר ניתן לחבר אותה לשאר הרשתות, וכך "לחסוך" פעילות באופן שוטף. הרשת מנוהלת בשפה האנגלית.
למי מומלץ: לכל מי שהעסק עם אוריינטציה בינלאומית, אופנה, יחסי ציבור וכדומה.
למי פחות מומלץ: לכל השאר

פינטרסט – רשת חדשה הבנויה כמעין לוח מודעות המורכב מתמונות. בשימוש רב לכל העסקים שניתנים לביטוי באופן ויזואלי. הפעילות ברשת היא בשפה האנגלית
למי מומלץ: בעיקר למוכרי המוצרים (קימעונאים), לכל מי שהעסק עם אוריינטציה בינלאומית וחשיבות ויזואלית כגון: צלמים, תיירות, עיצוב וכדומה

אינסטגרם – אפליקציה שנמצאת רק בסמארטפונים, המיועדת לצילום ועריכת תמונות באופנים שונים, עם אפשרות שיתוף בכל הרשתות החברתיות באופן פשוט ומידי. בסיס העבודה ברשת היא באנגלית.
למי מומלץ: לכל מי שהעסק פועל באופן ויזואלי ויכול ליצור תמונות באופן מידי וקבוע לחשיפה ונוכחות ברשתות השונות

בכל הנאמר מעלה ניתן למצוא תמיד עסקים אשר יוכיחו את ההפך, וכי יש מקום ואפשר לנתב את השיווק באופן שיצדיק את הנוכחות ברשת כלשהי, להגברת החשיפה ויצירת הפניות עסקיות. החשוב הוא להבין את הכיוון ולבחור מה נכון לעסק ולמשאבי הזמן הנתונים.

אתם לא בטוחים מה הרשתות המומלצות עבור העסק שלכם? קיים עדיין בלבול אילו משאבים צריך להשקיע על מנת לקבל את התוצאות הרצויות?

03-6295112

נשמח להישאר בקשר:

office@kineretbdc.com

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

EnglishIsrael