כנרת אייזנברג

נעים מאוד, כנרת (בלי יוד) אייזנברג, יועצת פיתוח עסקי ושיווק, היזמת של מפגשי נטוורקינג ויין ויאנג נטוורקינג, מרצה ומנחת סדנאות בתחום הנטוורקינג, שיווק וניהול קהילה.

התחלתי את דרכי כעצמאית בשנת 2010 כיועצת עסקית שיווקית במטרה לקדם עסקים עם דגש על שילוב של אונליין ואופליין והקניית ההבנה שחובה נוכחות חזקה באינטרנט וברשתות החברתיות מחד ופיתוח קשרים עסקיים על ידי נטוורקינג ויצירת שיתופי פעולה מאידך.

בוגרת החוג לגיאוגרפיה עם התמחות בתיירות של אוניברסיטת חיפה, תעודת סוכן נסיעות ותעודת מאמן עם התמחויות באימון עסקי.

כל אחת מהפעילויות המוצעות מותאמות אישית וכוללת את המגמות החדשות של השוק, האינטרנט והרשתות החברתיות כחלק בלתי נפרד.

אני מאמינה בלמידה וחקירה בשילוב עם יצירתיות על מנת להתפתח ולהתקדם בדרך ייחודית, ולבנות את המיתוג של כל אחד מהמקום המיוחד לו.

נטוורקינג
יאנג נטוורקינג

ביולי 2010 הקמתי את מפגשי נטוורקינג ויין, מפגשים חודשיים לבעלי עסקים במטרה לחבר ולקשר בין העסקים ליצירת שיתופי פעולה עסקיים באווירה נעימה ועם ערך מוסף.

המפגשים בפריסה ארצית עם ייחודית במפגשים ממוקדי תחום: בנייה ונדל"ן, תיירות ויזמות, פורום היועצים (B2B) ופורום יזמות ושותפויות.

במהלך השנים נערכו מפגשים בארה"ב ואנגליה במטרה להרחיב ולקשר בין בעלי עסקים מישראל לבעלי העסקים המקומיים.

בסוף שנת 2017 ביחד עם מקס פרידמן הקמתי יאנג נטוורקינג, הקניית מיומנויות נטוורקינג לצעירים ובני נוער. בהרצאות וסדנאות יישומיות אנחנו מלמדים את הכלים שיעזרו לפיתוח רשת קשרים כבר מגיל צעיר במטרה לשפר את ה ביטחון העצמי ואת ההבנה כי יצירת הרשת פותחת הזדמנויות, עזרה הדדית וחיבור לסביבה הקרובה ולקהילה.

תחומי המומחיות שלי:

הרצאות וסדנאות – בנושאים של נטוורקינג, פיתוח קשרים וניהול קהילה. לחברות, ארגונים, כנסים, מרכזי צעירים, איגודים מקצועיים ועוד (עברית ואנגלית).

מנטורינג וייעוץ לבניית מיתוג עצמי – מפגשים אישיים ליצירת מיתוג אישי גבוה ויצירת פרופילים חזקים ברשתות החברתיות בהתאמה לצורך (עברית ואנגלית).

בניית תוכן לכנסים ואירועים – עם ניסיון של מאות כנסים ואירועים עם דגש על חיבורים עסקיים, אשמח ליצור תוכן מקצועי ואפשרויות נטוורקינג עבור כנס, תערוכה או התארגנות עסקית (עברית ואנגלית)

ניהול קהילות – במהלך השנים בפיתוח מפגשי הנטוורקינג, טיפוח צוות מתנדבים ויצירת קהל חוזר שגדל בכל שנה, בניתי קהילה הפעילה באופן עצמאי. אשמח לתרום מהידע שלי בייעוץ וליווי בבניית קהילה.

 

במהלך השנים צברתי ידע רב וניסיון בשיווק, הקמה ופיתוח של עסקים רבים וקהילות כאשר ההתמחות העיקרית היא נטוורקינג בארץ ובעולם.

בנוסף לייעוצים ולהרצאות, אשמח להכיר ולבחון שיתופי פעולה עם ארגונים, חברות ועסקים.

לפרטים, הזמנות ויצירת קשר לחצו כאן>>