top of page

מנטורינג וייעוץ

בתחילת דרכי כעצמאית, לפני הקמת מפגשי נטוורקינג ויין, השירות העיקרי שלי בעסק היה הייעוץ העסקי בדגש על פיתוח עסקי ושיווק.

בזכות בניית עסק נוסף במקביל לייעוץ, רכשתי כלים רבים לבניית אסטרטגיה שיווקית עבור עסקים נותני שירותים בעיקר עם התמחות בתחום התיירות.

 

האסטרטגיה השיווקית שנבנית במהלך פגישות ייעוץ מבוססת על ידע הנאסף על קהל היעד, חקר שוק, בחינת רשתות חברתיות המתאימות ועוד כלים רבים אשר בהמשך יותאמו למוצרים / חבילות לקונספט והייחודיות של העסק.

בניית האסטרטגיה מחולקת לשיווק ידיים ושיווק רגליים כדי ליצור תשתית רחבה עבור יציבות העסק לאורך זמן.

Web Consultation

שיווק ידיים

משמעותו – תוכן (כתיבה, תמונות, וידאו וכו') בכל אופן וצורה לשיווק אונליין ולשיווק אופליין.

שיווק אונליין – אתר אינטרנט, רשתות חברתיות, מאמרים, בלוג, דפי נחיתה וכדומה.

שיווק אופליין – קטלוג, ברושור, גלויה, מצגות, מוצרי קד"מ ועוד

השילוב בין השניים ייצור תוכן מעניין ובעל מסר מובן לכל קורא. בנוסף, כתיבת התוכן תהיה מותאמת למיתוג בכל מקום בו מפרסמים את העסק, באם חוברת מודפסת, אתר אינטרנט, עיצוב דף עסקי ועוד.

ריבוי הידע בעולם כיום דורש הכנה מדויקת של התוכן הרצוי, בכדי להיות כמה שיותר קרוב לצרכי הלקוח במקביל למסרים של העסק.

שיווק אונליין כולל בתוכו את האינטרנט, הרשתות החברתיות והדיוור האלקטרוני. ליצירת הוויראליות המקסימלית.

העברת המידע שנוצרת בזכות השיווק בכל המערכות באופן מושכל ומתוכנן הוא זה שיתרום לחשיפה משמעותית וחיזוק המותג.

שיווק אופליין מאגד בתוכו גם את הנראות העסקית וגם מאפשר להמשך הקשר עם הלקוחות הפוטנציאלים והקיימים.

שיווק רגליים

האינטרנט והעולם הדיגיטלי הפך להיות משמעותי ומוביל בכל הקשור במהלכים שיווקיים, הקשר הבין אישי ובניית האמון לטווח הארוך, מאוד משמעותית לכל עסק ופעולות אלו נעשות בעבודת רגליים באופנים שונים ומגוונים.

 

נטוורקינג – בייחוד לבעלי עסקים קטנים בינוניים, יצירת הקשרים העסקיים תורמת רבות ליצירת בסיס ותשתית לשיווק העסק, המחויבות הנוצרת בעקבות ההיכרות האישית והאפשרויות הנפתחות לשיתופי פעולה הופכות את הקולגות לאנשי השיווק עבור העסק להפניות איכותיות ומניבות.

כנסים ותערוכות מקצועיים – איגוד של הרבה בעלי מקצוע מאותו התחום הוא בעל פוטנציאל עצום לשיתופי פעולה וללקוחות חדשים. נדרשת הכנה מדויקת של ההצגה העצמית והנראות העסקית, כדי להרשים החל מהאינטראקציה הראשונה.

פגישות עסקיות עם קולגות / לקוחות פוטנציאלים – אלו הפגישות החשובות ביותר לבעל העסק אשר יקבעו באם תיסגר עסקה ויש להבין את התהליך ולשקול כל צעד.

הרצאות וסדנאות – עמידה מול קהל והצגת היכולות המקצועיות פותחת אפשרויות רבות לקהל לקוחות בזמן קצר. פרזנטציה מרשימה ומדויקת במקביל ליצירת המשכיות תניב את המרב מהפעילות הזו.

 

כמובן שיש דרכים נוספות לשיווק העסק ובניית האסטרטגיה וחובה שתהיה מותאמת לאופי העסק והקונספט.

מה שנותר עכשיו זה – ליצרו קשר ולהתחיל…

בהצלחה!

המלצות מלקוחות

מי שפגש את כנרת יודע שהיא אישה מדהימה עם יכולות מדהימות, אני שכרתי את השירותים שלה כיועצת שיווקית באינטרנט - על כל מה שזה אומר - כאשר הייתי דיי סקפטי לגבי השיווק באינטרנט - היום אחרי תקופה של עבודה משותפת אני ממש שמח לגלות שזה עובד ובגדול. כנרת היא יועצת מדהימה, היא לא תתן לי "להרדם" בין הפגישות ותציק לי לפעול ולשווק, זה עוד יותר מזה, אבל הלוח קצר מלהכיל...

אילן זרביב, קבלן רשום

כנרת ליוותה אותי במהלך הקמת העסק שלי בתיירות. כנרת היא יועצת עסקית מעולה, עזרה לי בתוכנית העסקית וקישרה אותי לכל מי שהייתי צריך. קיבלתי המון ידע ועזרה בשווק ברשת. ביחד עם כנרת התאמתי את העסק שלי לאתגר תקופת הקורונה. ממליץ בחום. 

ערן סלומון, מורה דרך ומתפעל

כנרת מלווה אותי כבר כמה שנים טובות. כשהכרתי אותה, רק יצאתי לעצמאות, לא ידעתי איפה להתחיל, מה לעשות, איפה לפרסם, מה כדאי ונכון, איך ממלאים 60 שניות על עצמי ועל העסק שלי ועושים את זה ככה שזה גם יביא לקוחות מדויקים לעסק. את כל זה היא לימדה אותי, בסבלנות, בתשומת לב לפרטים הקטנים, מתוך ניסיון רב שנים בתחום, במקצועיות ואסרטיביות. כנרת היא בעלת ארגון נטוורקינג עסקי ולכן אספה סביבה בעלי מקצוע מעולים, המשלימים אותה ומעניקים לבעל העסק אותו היא מלווה מעטפת מלאה לצרכי העסק, באשר הוא. רוצים לקדם את העסק שלכם לשלב הבא? כנרת היא בדיוק מה שאתם צריכים. 

טל שרון, עו"ד אזרחי ודיני עבודה

bottom of page