חשבונית ירוקה

אחד המפתחות המרכזיים לעסק מצליח הוא נטוורקינג חזק. לדעתנו נטוורקינג הוא לא נחלתם של עסקים בתחילת דרכם בלבד, למרות שזוהי מקפצה נהדרת, אלא מתאים לכל מי שרוצה לייצר רשת של אנשים שיפנו לו לקוחות. נטוורקינג יכול לגלגל את השם שלכם רחוק, וזאת מנייה בטוחה לעבודה שוטפת שכל עסק היה רוצה.

מעריב עסקים

להצלחה של עסק יש מרכיבים  רבים, החל באיכות השירות או המוצר הנמכר, דרך המקצועיות של בעל העסק, יחסי האנוש שלו ויכולת הניהול, וכלה במיקום העסק, בעבודה קשה, וגם בקצת מזל. אולם גם מי שמצטיין בכל אחת מהקטגוריות הללו, יתקשה להצליח ולהתבסס ללא השקעה בשיווק ובפרסום. 

חדשות ישראל בעסקים

הרבה פעמים המחשבה שלהיות עצמאי זה אומר שהכל נתון רק בידינו, במיוחד מנקודת מבט של שכיר, עולם העצמאים נראה זוהר ואטרקטיבי אך יש הרבה לקחת בחשבון רגע לפני שיוצאים לעצמאות כלכלית.

אז מתי הכי כדאי לצאת לעצמאות?

TLV:TIMES

להלן מספר טיפים שכדאי להפנים לכל מי שחושב לצאת לדרך עצמאית:

שימו קצת כסף בצד – תהיו מוכנים לכך שלא יהיו לכם לקוחות בפתיחת העסק, תזרים המזומנים יהיה יותר בכיוון הוצאות ופחות בהכנסות ולכן כדאי שיהיה כסף מוכן עד שתהיה כניסה של כסף לחשבון הבנק.

רשימת מכרים – בחיים העסקיים כל מי שאי פעם הכרתם הופך להיות חשוב... 

BLINKER

כל עסק צריך לבחון מהן פלטפורמות השיווק המומלצות עבורו ואת החלוקה בין משאבי הזמן לכסף, אך תמיד לוודא ש-30 אחוז מהזמן יוקדש לשיווק.

להלן מספר פלטפורמות בסיסיות שכל בעל עסק יכול לתפעל באופן עצמאי:

1. רשתות חברתיות (אונליין): שימוש בשיווק דיגיטלי הוא מצוין, אך צריך לבדוק מהי הרשת החברתית המתאימה לכם. פייסבוק מאוד חזקה בישראל

SALOONA

אחד החששות שמלווים נשים רבות בשלב ניסוח הרעיון לעסק חדש, הוא הקושי בהגדרת המקום הייחודי שלהן בעולם. "התחושה היא שהכל כבר נעשה ואין לך מושג איפה את מביאה איתך את אותו ערך מוסף שבעזרתו תוכלי להצליח", אומרת כנרת אייזנברג, יועצת לפיתוח עסקי וקידום ברשתות חברתיות , שתחגוג בקרוב יום הולדת רביעי לחברת הייעוץ שלה.

ALLMARKETING

חג הפסח מסמן את היציאה מעבדות לחירות, הרבה עצמאיים מזדהים עם הביטוי הזה וההרגשה הנפלאה של להיות עצמאי ואחראי לחיים שלך וליהנות מכך שמה שעושים, זה עבור העסק שלנו.

כמובן שלהיות בעל עסק כוללת גם המון אחריות, התוצאות של המעשים שלנו יכריעו אם נצליח

מגזין ריאלי

עשרות אלפי עסקים קטנים נפתחים בישראל מדי שנה, והתמונה העגומה ידועה היטב: רבים מהם ייסגרו בתוך זמן קצר. יש לא מעט סיבות שיכולות להסביר את הסטטיסטיקה הזו אבל אחד החסמים המרכזיים שעליהם מדווחים בעלי העסקים הוא הקושי למצוא לקוחות ולהתמודד עם התחרות. אין ספק שאלה שני מרכיבים מהותיים

REHOVOT4U

אחד הכישורים הנדרשים בעולם החדש היא היכולת להתחבר לאנשים ולחבר בין אנשים; בעירונוער החליטו לסייע לבני הנוער לפתח את הכישורים הללו* אמש התקיים מפגש פיילוט כזה בעירונוער עם מומחית הנטוורקינג כנרת אייזנברג ובו השתתפו עשרות בני נוער רחובותיים.

לפרטים, הזמנות ויצירת קשר לחצו כאן>>

הזכויות שמורות ל- KINERET BDC תל אביב

  • אינסטגרם
  • מפגשי נטוורקינג ויין
  • טוויטר
  • לינקדאין