התוכן של ההרצאות והסדנאות גמיש וניתן להתאים לקהל היעד על פי הצורך, משכירים בארגון, מנהלים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים.

מטרת ההרצאות היא לקדם ולפתח את החשיבה העסקית לכיוונים חדשים בשילוב עם הכוונה להיכרות מקיפה עם קהל היעד והתאמת העסק לצרכי הלקוח, לבניית תשתית יציבה של העסק לאורך זמן.

נטוורקינג - יצירת רשת קשרים

שיווק מפה לאוזן הוא השיווק אשר מביא את ההזדמנויות העסקיות המשמעותיות ביותר לקראת סגירת עסקה וחלק מהשיווק הוא פעילות נטוורקינג קבועה. בהרצאה זו הדרכה מפורטת וממוקדת תוצאות להרחבת הרשת העסקית באופנים השונים להשגת לקוחות ושיתופי פעולה.

הצגת המושג נטוורקינג

חשיבות הנטוורקינג לכל אחד

המלצות להצגה עצמית

הנטוורקינג ככלי לשיווק עצמי

כיצד להתכונן לנטוורקינג

המשכיות והפעולות להגדלת הרשת

מציאת ייחודיות ובידול לעסקים

כל בעל עסק רוצה להיות במקום אשר בו יש לו משהו שלאף אחד אחר אין, אך רוב בתי העסק מציעים מוצרים / שירותים מוכרים. העבודה למציאת הייחודיות עלולה לקחת זמן ויש להיות סבלניים, מציאת הייחודיות חשובה ואף הכרחית על מנת להגיע למטרה והיא – להביא את הלקוח אלינו לפני שיגיע למתחרים.

 

מהן האפשרויות אשר עומדות בפנינו למציאת הייחודיות? מהי הדרך להגדיר את העסק כך שהצד השני יתרשם כי הוא הגיע לעסק אשר נבדל מאחרים? ויקבל את הערך המוסף לעומת המתחרים?

בניית קהילה

ניהול קהילה הפך להיות תפקיד בעל משמעות גדולה בחיי ארגון / עסק ויש להבין את המשמעות שלו מהאדם הראשון במצטרף ועד ליצירת מטרות וחזון עבור כל חבריו.

התפקיד דורש לא מעט יכולות וכישורים אשר בעיקר נרכשים בזכות

אסטרטגיות בנטוורקינג

לכל עסק יש את הייחודיות והתכונות הבולטות בו אשר בזכותן מגיעים הלקוחות וגם נשארים לאורך זמן. לאחר בחינת נקודות החוזק של כל עסק נלמד כיצד לתכנן את האסטרטגיות השיווקיות בפלטפורמות השונות ובהתאם לתקציב המוקדש לכך.

נבחן מהן האפשרויות השיווקיות אשר מצויות וכיצד לתעל את החזקות של העסק לשיווק אפקטיבי, מתוך האפשרויות – נטוורקינג, רשתות חברתיות, שיווק פה לאוזן, כנסים ועוד.

נעבור על ארגז הכלים אשר יש להכינו לקראת שיווק לפלטפורמות השונות והמלצות לחלוקת זמן לכל אחת מהאפשרויות.

נראות עסקית – מהנייר ועד העניבה
נראות המוצר, כאשר ברוב המקרים המוצר – הוא בעל העסק, חשובה מאד. מרבית הלקוחות קונים עם העיניים בשלב הראשון ולאחריו נבדקת המקצועיות והתוכן. כמו כן, קיימת הזדהות ויזואלית עם נותן השירות ולכן קיימת חשיבות עליונה למראה הנכון ומה אנו משדרים כלפי חוץ.

וכן, נראות עסקית כתובה, כיצד להגיש מסמכים עסקיים והצעות מחיר – הכוונות והמלצות כיצד ניתן ליצור מסמך שיווקי מתוך כל מסמך אשר מוגש ללקוח פוטנציאלי או קולגה לצורך שיתופי פעולה.

דגשים:

כל נושא יכול להיות כסדנה אינטראקטיבית עם המשתתפים

הסדנאות יותאמו למספר המשתתפים ולתחום

לפרטים, הזמנות ויצירת קשר לחצו כאן>>

הזכויות שמורות ל- KINERET BDC תל אביב

  • אינסטגרם
  • מפגשי נטוורקינג ויין
  • טוויטר
  • לינקדאין